bestday.co.il

יום גיבוש לעובדים – להתגבש באווירה כיפית ומשוחררת מתמיד


מגוון אפשרויות הגיבוש מאפשרים לכם לארגן יום גיבוש כיפי, אתגרי, רגוע או מלא הומור עפ"י בחירתכם כך שיתאים לאופי העובדים והחברה בכיף
 
ישנו הבדל עצום בין גיבוש העובדים בחברה באווירה הפורמאלית של המשרד לבין יום גיבוש מלא מחוץ למקום העבודה בין אם בטבע, בפעילות מסויימת, במופעי ספטנדאפ או אפילו פעילויות אקסטרים, טיולי טרקטרונים ועוד מבחר עצום של אפשרויות ליום גיבוש לכל הצוות והעובדים. ימי גיבוש בצפון הארץ יכולים להיות מאופיינים בטיולים, רכיבות סוסים, מסלולי ג'יפים, נופים עוצרי נשימה ועוד, ימים במרכז יכולים לכלול בריכות, מסלולי מירוצים, הפלגות על יאכטה כאשר במאמר זה נסביר כיצד לארגן יום גיבוש וכיף מסודר אשר כולם ייהנו ממנו וכן נציין מספר אפשרויות ואטרקציות מעט ייחודיות ויוצאות דופן כדי שיום הגיבוש ייזכר לשנים רבות בקרב כל עובדי החברה.
 
ארגון יום גיבוש וכיף לעובדים

כיוון שמגוון האפשרויות והאטרקציות ליום גיבוש הן רבות מאוד, חשוב להתאים את הפעילות ויום הגיבוש לכלל עובדי החברה כדי שיוכלו להנות מהיום וכן אולי אף להרוויח ממנו בפן נוסף.
יום גיבוש בטבע לדוגמא יכול לתרום רבות בפן האישי והתקשורתי בין כל עובדי החברה, יחזק את האינטראקציה ושיתוף הפעולה בין העובדים בתנאי שטח ועזרה הדדית ועוד, אבל היכן מתחילים?

 • בחירת המקום ליום הגיבוש – רצוי לבחור מקום מסודר בו מתחם הפעילות הינו מובנה ובמקום אחד או ידוע ואינו מסובך מידי. בין המקומות אפשר לבחור בפארק מסויים ליום הגיבוש, שכירה של יאכטה והפלגה בים עם צוות מנוסה, מסלול טיול מסומן ומוגדר אך כזה אשר אינו יגרום לעייפות או שחיקה, מקום מאולתר ביער או כל מקום מוגדר ומתוחם לפעילות הספציפית ביום הגיבוש.
   
 • קהל היעד – זכרו להתאים את סוג הסדנא או הפעילות לקהל היעד שכן פעילות למנהלים או מנכ"לים תהיה שונה מפעילות לאנשי מכירות או פיתוח צעירים. לחלק יתאים מופע סטנדאפ, קסמים ואשליות קליל וזורם במקום מסודר עם מקומות ישיבה בעוד לאחרים ולצעירים טיולי טרטרונים או יום גיבוש בטבע.
 • מטרת יום הגיבוש – הציבו מטרות ליום הגיבוש ומלאו אותן. האם הנכם מתכננים יום גיבוש על מנת לשפר את התועלת והביטחון של העובדים? האם הנכם רוצים כי יעבדו יותר בשיתוף פעולה ובצוות מעתה ואילך? האם הנכם מעוניינים כי יתקשרו יותר אחד עם השני?
   
 • אופי הפעילות – כפי שציינו קודם לכן, התאימו את סוג הפעילות לקהל היעד שלכם על כל מאפייניו, הן מבחינת אופי העובדים, התעניינות, התאמה פיזית לפעילות וכן מבחינת מטרות יום הגיבוש. כך, יום טיול ואתגרים בטבע יכול לתרום לשיתופי פעולה בין העובדים בחלוקה לצוותים ומתן משימות עם תחרויות, מופע סטנדאפ, קסמים ואשליות לאווירה משוחררת ורגועה יותר, פעילות אקסטרים לאסרטיביות, נחישות, רצון וחיזוק האופי ועוד.
 
פעילויות והפעלות מומלצות ביום גיבוש לעובדים

להלן מספר פעילויות והפעלות מומלצות כאשר הנכם מארגנים ימי כיף לעובדים בחברה:

 • יום גיבוש על גבי יאכטה – יום גיבוש ייחודי ושונה על גבי יאכטות חדישות במרינה בהרצליה ומתאים לגיבוש של עד 100 עובדים ומשתתפים. היאכטות כוללות ביטוח, משקאות, מים, מקלחת כאשר בין הפעילויות השונות ביום הגיבוש ניתן לבחור מבין אפשרויות של פעילות כיף כללית של מוסיקה, אוכל, שתייה, רחצה בים והפלגה, פעילות אתגרית שכוללת תחרות שייט עם מספר צוותים על גבי מספר יאכטות, לימוד שייט ביום הגיבוש ואפילו סנדת מנהלים הכוללת משימות, הפעלות ואילתורים. המחיר המומלץ הינו החל מ-1,500 ש"ח ליאכטה עד 14 אנשים.
   
 • יום גיבוש בירושלים – יום גיבוש מרהיב הכולל טעימות בשוק מחנה יהודה, סיור בשכונת נחלאות אשר משלב עבר והווה, סיור בעיר העתיקה, ביקור בכותל המערבי, פעילות גיבוש הכוללת משימות אתגריות בין הקבוצות, ארוחת צהריים וסיום לקראת שעות הערב. כמובן שירושלים הינה הצעה אחת אך ניתן לארגן יום גיבוש על אותו רעיון וסידור דרך תכנון ימי כיף במרכז כמו סיור ביפו העתיקה ועוד.
 • יום גיבוש אתגרי – יום גיבוש מאוד לא שגרתי אשר איש מהעובדים לא ישכח ובו ניתן לשלב טיול ג'יפים, סנפלינג, פיינטבול, סדנאות בישול בשטח, פעילות ניווטים, ארוחת צהריים בטבע ועוד. כמובן ניתן להתמקד בפעילות אחת אך אין היא תספיק ליום שלם ולכן מומלץ לשלב מספר פעילויות אלו ביום הגיבוש.
   
 • יום גיבוש בחוויה דרוזית – יום עשיר הכולל ארוחת בוקר בבית משפחה דרוזית אותנטית, סיור ברובעים עתיקים, מופע מוסיקה וסטנדאפ והרצאה אודות גלגול נשמות, משחקי הומור, הפעלות, אתגרים ופעילויות כאשר לאחריה ארוחת צהריים עשירה מהמטבח הדרוזי, סדנת פרגון באורך שעה וחצי ולסיום אפשרות לטיול שטח על גבי רכב שטח או SEGWAY.
 
אלו הם רק חלק מהפעילויות וההפעלות הפופולאריות והמומלצות לימי גיבוש וכיף לעובדים ברמות שונות ופעילויות מגוונות. כמובן ישנן גם פעילויות "רגועות" יותר כמו מגוון סדנאות בישול, מופעי בידור וסטנדאפ, סנדאות זומבה ועוד עם אפשרויות מרובות מאוד לבחירה והתאמה לצוות העובדים ומטרות יום הגיבוש שלכם.
 
חברות מובילות להפקת ימי גיבוש

להלן 3 חברות מובילות בתחום הפקת ימי גיבוש לחברות ועובדים:

 • אור פתרונות לאירועים שלך – פועלת החל משנת 1998 ומתמחה בהפקה של אירועים פרטיים, עסקיים, ימי גיבוש לעובדים וחברות, תיעוד האירוע, ארגון וליווי האירועים ועוד.
יצירת קשר: 04-6277270
 

 • אלפא – מתמחים בהקפת אירועים ללקוחות עסקיים, פרטיים ומוסדות ובין הפעילויות בימי גיבוש לחברות ועובדים ניתן לבחור בפיקניקים מגוונים, ימי גיבוש הכוללים ניווטים, פיינטבול, ראפטינג, סנפלינג, קיר טיפוס ועוד, יום גיבוש באפיון "דרך האוכל" ועוד פעילויות מגוונות ורבות.
יצירת קשר: 09-7651251
 

 • בשבילינו טיולי בוטיק – מתמחים במיוחד בארגון טיולים ומתאים מאוד עבור ימי גיבוש לחברות במגוון מסלולים וטיולים אפשריים עם ליווי צמוד, ארוחות ועוד בחיק הטבע הישראלי.
יצירת קשר: 054-2604042 (מיכל ויסמן)
 
וודאו כי כל העובדים תומכים בפעילויות השונות ביום הגיבוש המתוכנן טרם הזמנתו וארגונו או אפילו ערכו סקר בין כולם מה הפעילות המועדפת על כולם26/12/2013    bestday.co.il
פורום ימי כיף

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר bestday.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 bestday.co.il כל הזכויות שמורות
אתר ימי כיף מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ימי כיף
רוצים לארגן יום גיבוש לעובדים ? תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם מארגני ימי כיף מופיעים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!